You are currently viewing DÜZCE EVDEN EVE OFİS İŞYERİ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

DÜZCE EVDEN EVE OFİS İŞYERİ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

Pendik Ambar Nakliyat temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesindeki hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşıdık. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

İstek Öneri ve Görüşleriniz için 0 533 816 34 42 No.lu Telefondan veya info@pendikambar.com mailden Müşteri Temsilcilerimizle iletişim sağlayabilirsiniz. En Kısa Süre İçerisinde Tarafınıza Dönüş Sağlanacaktır. Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanmak için Lütfen Sizden istenilen Bilgileri Eksiksiz veriniz.

Taşınma işleminin monte, paketleme, taşıma, yerleştirme, monte vb. her aşamasını gözlemleyen ve eksiksiz yapılan işlemlerin sonucunda içi rahat olarak bıraktığımız her müşterimizin referans olacağını biliyoruz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de evden eve nakliyat taşımacılık sektöründeki firma çokluğu ve kalite eksikliğinin getirdiği zaruri arayışları ve kafanızda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek için, Evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe dün ve bugün vermiş olduğumuz hizmet kalitemizi yarın daha da yükseltebilmek için sektörün gerektirdiği teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve tam donanımlı son model teçhizat ve monte ekipmanlarımızla taşınma aşamanızda sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

“Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli, seviyeli sorunsuz evden eve nakliye eşya nakliyesi hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.”

DÜZCE Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Yıllardır da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Pendik Ambar Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.

DÜZCE Şehirlerarası Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul çıkışlı olarak veya tüm şehirlerden şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat uzun süren titiz bir çalışma gerektirir. Güvenilir bir firmayla çalışmamanız durumunda eşyalarınızın büyükçe bir kısmının kırılıp dökülmesi kaçınılmazdır. Firmamız için en iyi reklam müşterilerimizin önerileri ve aldıkları hizmet sonrası gülümseyen yüzleridir.

DÜZCE Ofis & Büro Taşımacılığı Hizmetleri

Pendik Ambar Nakliyat, Taşımacılık olarak vermiş olduğumuz tüm ofis & büro nakliyatı hizmetlerinde müşteri memnuniyeti hedeflerimize ulaşarak farkımızı ortaya koyduk. Profesyonel çalışma yaşamında çalışma ortamının sizlerin çalışmalarını ne derece etkilediğini çok iyi biliyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile artık uzmanlaştığımız ofis & büro nakliyatı hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize rahat ve konforlu bir

DÜZCE Villa & Malikane Taşımacılığı

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak yıllardır verdiğimiz villa taşımacılığı hizmetinde de uzman hale geldik. Villa taşımacılığı eşya yoğunluğundan dolayı detaylı planlanması gereken bir iştir. Paketleme bu işin en önemli kısmıdır. Konusunda uzman çalışanlarımız ekspertizimizin ziyaretinden hemen sonra istediğiniz tarihte gelerek eşyalarınızı paketlemeye başlar. Hızlı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilen bu hizmet sonrası, ekspertizimizin hazırladığı rapor doğrultusunda eşyalarınız taşınmaya başlanır. Evinizde piyano ya da para kasası varsa kayış sistemi kurulur.

DÜZCE Fuar & Stant Taşımacılığı Hizmetleri

Taşımacılık şirketi olarak fuar taşımacılığı hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu hizmette zamanın öneminin 2 kat daha fazla olduğunu düşünerek, beraberce oluşturduğumuz zaman planının dışına çıkmadan hareket ediyoruz. Nakliyat ve fuar taşımacılığının ne güçlükle yapıldığını bilerek fuar taşımacılığında yapabildiğinin en iyisini yaparak ve siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürüyor. Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak zorlukları ortadan kaldırıyoruz ve güvenilir, zamanlama konusunda mükemmel bir iş ortaya koyuyoruz.

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak geniş araç filomuz, konusunda uzman çalışanlarımız ile tam istediğiniz gibi bir nakliye hizmeti alacağınızı siz değerli müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

DÜZCE Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz. Herhangi bir hasar durumunda da sigorta değerini siz değerli müşterilerimize ödüyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmek firma olarak isteyeceğimiz son şeydir!

Firmamız için % 100 müşteri memnuniyeti en öncelikli hedeftir. Bu nedenle mağduriyet durumu oluşmaması adına eşyalarınız ekspertizimiz tarafından sigortalanır.

DÜZCE Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Son yıllarda taşınmayla ilgili en büyük sorunlar; kat sayısı fazla olan apartmanların asansörlerinin taşınmaya uygun olmaması, merdivenlerin dar olması, siteye arabanın yaklaşamamasıdır. Bu gibi problemler eskiden taşınmayı bir kabusa çevirebilecekken gelişen teknoloji sayesinde kolayca üstesinden gelinebilmektedir.

Asansörlü nakliyat; genellikle kat sayısı fazla olan, merdivenleri dar olan, araç yaklaşamayan binalarda kullanılır. Son yıllarda asansörlü nakliyata olan ihtiyaç giderek artmaktadır.

Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

DÜZCE Montaj & Kurulum Hizmetleri

Pendik Ambar Nakliyat olarak montajlama hizmetimizle de yanınızdayız. Taşınma esnasında monte edilebilen eşyalarınızı kolay taşınabilmesi ve minimum hasar görmesi için monte edip paketleyerek taşıyoruz. Konusunda uzman montaj çalışanlarımız eşyalarınızı taşınma başında monte ediyor, taşınma sona erdiğindeyse istediğiniz yerlere yerleştirerek monte ediyor.

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak uzman montaj çalışanlarımız ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Montajlaması biten ahşap dolabınıza, poşetlenen askılı kıyafetleriniz asılır. Özel eşyalarınız kolileri açılmadan içine konur. Bunun yanında beyaz eşyalarınızın da tesisatı hazırsa bağlantısı da yapılır. Eşyalarınızın sağlıklı kullanımı için montajlama çok önemlidir. Montajlama sonrası eşyalarınızı uzunca bir süre rahat bir şekilde kullanacaksınız!

DÜZCE Ücretsiz Keşif ve Ekspertiz Hizmetleri

Pendik Ambar Taşımacılık olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınmayı sizler için kolay hale getirmekteyiz. Eksperimiz taşınma esnasında minimum seviyede yorulmanızı ve uygun fiyata hizmet almanızı sağlar. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

DÜZCE Tekstil Taşımacılığı

Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılık olarak İstanbul içi ya da İstanbul çıkışlı şehirlerarası olarak askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmette de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı hedefliyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Tekstil ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden (leke, kırışıklık, yırtılma vs.) taşıyacağımızı taahhüt ediyoruz. Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizi bu işe uygun kapalı kasa araçlarda gerçekleştiriyoruz. Tekstil ürünlerinizi naylon ambalajlara sararak dış etkenlerden koruyoruz. Kapalı kasa araçlarımız ile gönderilerinizi tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaştırıyoruz.

DÜZCE Para Kasası Taşımacılığı Hizmetleri

Çelik kasa oldukça ağır ve maliyetli bir eşyadır. Bu nedenle taşınması ciddi profesyonellik gerektiren bir iştir. Pendik Ambar, Taşımacılık olarak konusunda uzman ekibimizle bu iş için gerekli kayış sistemi ve araçlarla çalışarak hizmet vermekteyiz.

DÜZCE Paketleme ve Depolama Hizmetleri

Ambalajlama & paketleme taşınma işleminin en önemli kısmıdır çünkü eşyalarınız eğer iyi ambalajlanmazsa yüksek oranda zarar görür. Eşyalarınızın zarar görmemesi sizler için olduğu kadar kalitemizi müşteri memnuniyetiyle ölçtüğümüz bizler için de çok önemlidir. Ambalajlama materyalleri eksperimizin evinizde yaptığı inceleme sonucu belirlenir. Bununla birlikte sizler de seçebilirsiniz. Eşyalarınız hassasiyetlerine göre kategorilere ayrılır. Pendik Ambar Nakliyat Evden Eve Taşımacılığın uzman çalışanları evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir.

Ambalajlama ve paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Evinizde gerekli tüm incelemeleri yaparak eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini uygulamaktayız. Uzman nakliye ve montaj ekibimizle nakliye konusunda imdadınıza yetişiyoruz.

İstek Öneri ve Görüşleriniz için 0 533 816 34 42 No.lu Telefondan veya info@pendikambar.com mailden Müşteri Temsilcilerimizle iletişim sağlayabilirsiniz. En Kısa Süre İçerisinde Tarafınıza Dönüş Sağlanacaktır. Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanmak için Lütfen Sizden istenilen Bilgileri Eksiksiz veriniz.

DÜZCE EVDEN EVE OFİS İŞYERİ ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT

Akçakoca Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Cumayeri Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Çilimli Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Gölkaya Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Gümüşova Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Kaynaşlı Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,
Yığılca Evden Eve Ofis İşyeri Asansörlü Taşımacılık Ve Nakliyat,