Kurumsal Bilgilerimiz

HAKKIMIZDA

İstanbul`da yılların verdiği tecrübe ile şehirler arası nakliyat ,taşımacılık`da hizmet veren Pendik Ambar Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinize daima kaliteli hizmet uygun fiyat ve profesyonel taşımacılık olarak daima memnun olmanız için çalışmaktadır.
Şehirler arası taşımacılık`da tegirginliklerinizi yenmenizi sağlıyoruz!
Profesyonel taşıma konusunda uzman ekibimizle iletişime geçtiğinizde size özel fiyatlandırma yapılarak belirlediğiniz tarih bazında taşıma işlemi güvenle gerçekleştirilir.
 
Ambalajlı taşımacılık daima eşyalarınızın güvenle taşınmasında önemli etkenlerden olup Pendik Ambar Nakliyat olarak ambajlı taşımacılıkta tamamen profesyonel ekip ve ekipman ile çalışmalarını gerçekleştirilmektedir.
Sizler sadece ekibimizi yönlendiriyor ve eşyalarınızın yerleştirilmesine kadar ekibimize yön vermekle meşgul olmuş oluyorsunuz.
Kafanızda ki tüm  taşıma nakliye  telaşını yok ediyoruz! Bize güvenin! 

Misyonumuz

 Pendik Ambar Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinize daima kaliteli hizmet uygun fiyat ve profesyonel taşımacılık olarak daima memnun olmanız için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

İstanbul`da yılların verdiği tecrübe ile tüm şehirlere nakliyat sektöründe  hizmet veren Pendik Ambar Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinize daima kaliteli hizmet uygun fiyat ve profesyonel taşımacılık olarak daima memnun olmanız için çalışmaktadır.