You are currently viewing Nakliyat Firması

Nakliyat Firması

Günümüzde parça eşya taşımacılığı birkaç müşterinin yük veya eşyasının toplu bir şekilde taşınması anlamına gelir. Bu taşıma da yüklerinizin veya değerli eşyalarınızın yüklenmesi, taşınması ya da indirilmesi sırasında karışma ihtimalinden endişelenebilirsiniz. Bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergâh doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre yükleme işlemini sağlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın sizin adınıza envanterlerini çıkartarak işimize başlıyoruz. Bu yöntem ile güzergahımız boyunca sırası ile hazırladığımız envanter ışığında indirme veya teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Parça eşya taşımacılığı belirlenen amaç ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale gelmesini sağlamaktır. Aynı güzergâhtaki bulunan birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale gelmesini sağlamış olursunuz. İşimi muntazam yapan bir nakliye firması olarak araçta eşyaların karışması ve buna benzer karışıklıkların olmasına olanak tanımamaktayız. Firma olarak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti yapmaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Şirketimiz eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp kamyona indirilme sırasına göre yerleştirmektedir. Eşyanızın tamamı nakliye aracına muntazam bir şekilde dizildikten sonra kamyon içerisinde süspansiyon için yaptığımız ip bağlama yerleri vasıtasıyla eşyalarınız bağlanmaktadır. Eşyaların arasına büyük boy kartonlar konularak eşyaların birbirine karışması önlenmiş olunur veya daha kesin olsun ve karışıklığa mahal vermemek sebebi ile eşyaların envanteri çıkarılarak listelenmektedir. Araçtan indirme mekânın da bu listeye göre eşyalarınız size teslim edilmektedir. parça eşya taşımacılığı sizlerden alınan eşyalar için depomuzda birkaç gün muhafaza imkânı da sunulmaktadır.